Vedoucí oddílu Hlavní trenéři:
Jakub Lukáš - 603 96 24 34 Marian Matejíček, Natálie Samková, Jakub Lukáš, 
l-a-k-y@outlook.cz  

 
Dokumenty ke stažení
 
 
  R O Z V R H   T R É N I N K U
 
 
 
  
1 a 2 skupina 3 a 4 skupina
pátek 15:30 - 17:00 čtvrtek 18:00 - 19:30 - 20:00 ( záleží zda se bude hrát mistrovské zápasy
  neděle 15:00 - 17:00
Přípravka
První skupina
Asis Denk Dominik
Balík Šimon
Čepela Ondřej
Kaláb Adam
Kaláb Matyáš
Kratochvílová Alice
Kratochvílová Lucie
Kulhánek Standa
Ondrášek
Rozkydal Antonín
Šafář Vit
Truchlík Maxim
Vašků Kája
Vávra Ondřej
Zwinz Valentina
Druhá skupina
Tonda Štanc
Jiří Drábek
Josef Litoš
Tadeáš Drda
Šimon Cabicar
Oldřich Jákob
Anna Vávrová

 
Třetí skupina
Denisa Šulcová
David Ciněk
Jonáš Vágner
Klára Kuchtová
Kryštof Hartel 
Lukáš Lukáš
Amálka Szmekova
Matěj Lauermann
Robert Schulz
Matyáš Šimon
Tomáš Drábek

 
Čtvrtá skupina
Jakub Jakoubek
Jan Eibich
Jan Tydlitát
Kryštof Bárta
Marek Kačena
Medek Jan
Vojta Šturm
Sebastian Ghariani
Vojta Antoš
Saša Fishmann

 
Rozpis utkání dle času klubu stolního tenisu Roztoky
 
ČAS SOUTĚŽ KDE SE HRAJE S KÝM SE HRAJE
23.9.18 8:30 BTM Libčice n/ Vltavou  
25.09.2018 19:00 Okres 3. třída TJ Úholičky C TJ Sokol Roztoky D
26.09.2018 19:00 Okres 1. třída Řevnická sportovní s.r.o TJ Sokol Roztoky C
29.09.2018 15:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TTC Kladno B
29.09.2018 17:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TJ Aero Odolena Voda
30.09.2018 10:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TJ Neratovice A
30.09.2018 12:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TJ Sokol Králův Dvůr A
04.10.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Úholičky A
07.10.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Únětice B
08.10.2018 19:00 Okres 3. třída TJ Slavoj Davle TJ Sokol Roztoky D
09.10.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Černošice A TJ Sokol Roztoky C
13.10.2018 17:00 DIVIZE TJ Slovan Lochovice A TJ Sokol Roztoky
13.10.2018 17:00 KRAJ 1. třída KST Rakovník C TJ Sokol Roztoky B
14.10.18 8:30 BTM Ořech  
14.10.2018 10:00 DIVIZE Sokol Lány A TJ Sokol Roztoky
14.10.2018 10:00 KRAJ 1. třída TJ Tatran Sedlčany B TJ Sokol Roztoky B
18.10.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Sokol Libčice B
21.10.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D SK Viktorie Ořech F
26.10.2018 19:30 Okres 1. třída SK Viktorie Ořech B TJ Sokol Roztoky C
27.10.2018 15:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TJ Sokol Mníšek pod Brdy A
27.10.2018 17:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TJ Sokol Hořovice A
28.10.2018 10:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TTC Kladno A
28.10.2018 12:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B Kanoistický klub Rakovník
28.10.2018 18:00 Okres 3. třída Sokol Rudná C TJ Sokol Roztoky D
01.11.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C Sokol Rudná B
04.11.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D SK Viktorie Ořech G
06.11.2018 19:00 Okres 1. třída TJ Sokol Lety A TJ Sokol Roztoky C
10.11.2018 17:00 DIVIZE TJ Sadská A TJ Sokol Roztoky
10.11.2018 17:00 KRAJ 1. třída TJ Chaloupky TJ Sokol Roztoky B
11.11.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Středokluky B
11.11.2018 13:00 DIVIZE TTC Brandýs nad Labem B TJ Sokol Roztoky
11.11.2018 13:00 KRAJ 1. třída KST Rakovník B TJ Sokol Roztoky B
15.11.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Sokol Středokluky A
18.11.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Úholičky D
19.11.2018 19:30 Okres 3. třída TJ Sokol Černošice C TJ Sokol Roztoky D
21.11.2018 19:00 Okres 1. třída TJ Viktoria Vestec A TJ Sokol Roztoky C
24.11.2018 15:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B SK Březnice A
24.11.2018 17:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TTC Slovan Kladno
25.11.18 8:30 BTM Úholičky  
25.11.2018 12:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TJ Sokol Příbram B
29.11.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Sokol Mníšek pod Brdy D
02.12.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Mníšek pod Brdy F
08.12.2018 15:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TJ Sokol Libčice
08.12.2018 17:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TJ Sokol Hudlice A
9.12.18 8:30 BTM Rudná  
13.12.2018 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C Řevnická sportovní s.r.o
16.12.2018 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Úholičky C
17.12.2018 19:00 Okres 3. třída TJ Sokol Únětice B TJ Sokol Roztoky D
18.12.2018 19:00 Okres 1. třída TJ Úholičky A TJ Sokol Roztoky C
6.1.19 8:30 BTM Úholičky OP  
10.01.2019 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Sokol Černošice A
12.01.2019 17:00 DIVIZE TJ Sokol Hudlice A TJ Sokol Roztoky
12.01.2019 17:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Libčice TJ Sokol Roztoky B
13.01.2019 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Slavoj Davle
19.01.2019 9:30 Okres 1. třída TJ Sokol Libčice B TJ Sokol Roztoky C
19.01.2019 9:30 Okres 3. třída SK Viktorie Ořech F TJ Sokol Roztoky D
24.01.2019 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C SK Viktorie Ořech B
26.01.2019 17:00 DIVIZE TJ Aero Odolena Voda TJ Sokol Roztoky
26.01.2019 17:00 KRAJ 1. třída TTC Kladno B TJ Sokol Roztoky B
27.01.2019 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D Sokol Rudná C
27.01.2019 10:00 DIVIZE TJ Neratovice A TJ Sokol Roztoky
27.01.2019 10:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Králův Dvůr A TJ Sokol Roztoky B
3.2.2019 8:30 BTM Roztoky  
02.02.2019 9:30 Okres 3. třída SK Viktorie Ořech G TJ Sokol Roztoky D
03.02.2019 18:00 Okres 1. třída Sokol Rudná B TJ Sokol Roztoky C
07.02.2019 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Sokol Lety A
09.02.2019 15:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B KST Rakovník C
09.02.2019 17:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TJ Slovan Lochovice A
10.02.2019 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Středokluky B TJ Sokol Roztoky D
10.02.2019 10:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky Sokol Lány A
10.02.2019 12:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TJ Tatran Sedlčany B
12.02.2019 19:00 Okres 1. třída TJ Sokol Středokluky A TJ Sokol Roztoky C
14.02.2019 19:00 Okres 3. třída TJ Úholičky D TJ Sokol Roztoky D
21.02.2019 19:45 Okres 1. třída TJ Sokol Roztoky C TJ Viktoria Vestec A
23.02.2019 17:00 DIVIZE TJ Sokol Hořovice A TJ Sokol Roztoky
23.02.2019 17:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Mníšek pod Brdy A TJ Sokol Roztoky B
24.02.2019 9:30 Okres 3. třída TJ Sokol Roztoky D TJ Sokol Černošice C
24.02.2019 10:00 DIVIZE TTC Kladno A TJ Sokol Roztoky
24.02.2019 13:00 KRAJ 1. třída Kanoistický klub Rakovník TJ Sokol Roztoky B
27.02.2019 19:00 Okres 3. třída TJ Sokol Mníšek pod Brdy F TJ Sokol Roztoky D
01.03.2019 19:00 Okres 1. třída TJ Sokol Mníšek pod Brdy D TJ Sokol Roztoky C
3.3.2019 8:30 BTM Libčice  
09.03.2019 15:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B TJ Chaloupky
09.03.2019 17:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TJ Sadská A
10.03.2019 10:00 DIVIZE TJ Sokol Roztoky TTC Brandýs nad Labem B
10.03.2019 12:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Roztoky B KST Rakovník B
23.03.2019 17:00 DIVIZE TTC Slovan Kladno TJ Sokol Roztoky
23.03.2019 17:00 KRAJ 1. třída SK Březnice A TJ Sokol Roztoky B
24.03.2019 12:00 KRAJ 1. třída TJ Sokol Příbram B TJ Sokol Roztoky B
24.3.2019 8:30 BTM Ořech  
14.4.19 8:30 BTM Roztoky  
            

 
Fotogalerie
DSC_1028.JPG
DSC_1186.JPG
DSC_2871.JPG
DSC_1170.JPG
DSC_1038.JPG
DSC_2888.JPG
DSC_1090.JPG
DSC_1129.JPG
DSC_2900.JPG
Roztoky -dívky

Roztoky -dívky

Turnaj mládeže v Roztokách - 10.4.2016
-
Turnaj mládeže v ořechu
Ořech - dívky

Ořech - dívky

Mladší žáci

Mladší žáci

Starší žáci

Starší žáci

Dorost

Dorost

Čtyřhra

Čtyřhra

-
Turnaj mládeže v Úholičkách
Úholičky

Úholičky

Dne 17.1 se konal turnaj v Úholičkách
Na prvních třech stupních vítězů se za Roztoky umístili:
Kuchtová Klára 2.místo ( žákyně )
Antoš Vojtěch 1. místo ( mladší žáci )
Tydlitát Jan 2. místo ( mladší žáci )
Tolárek David 1.místo ( starší žáci )
Medek Jan 3. místo ( starší žáci )
Ghariani Sebastian 2. místo ( dorost )
Lojek Jakub 3. místo ( dorost )
 
-
Turnaj mládeže v Roztokách
Dne 21.2.2016 (neděle) se koná od 8:30 turnaj v kategoriích: dvouhra nejmladší žactvo, dvouhra mladší žactvo, dvouhra starší žactvo, dvouhra dorost.
Bližší info zde:
Info k turnaji  136.66kB
Turnaj mládeže v Ořechu
Dne 8.11.2015 se konal turnaj v Ořechu. Zde jsou výsledky našeho odílu:

 
 
HRA PRVNÍ MÍSTO DRUHÉ MÍSTO TŘETÍ MÍSTO ČTVRTÉ MÍSTO
ČTYŘHRA Sebastian Ghariani, Jan Eibich   David Tolárek, Vojta Šturm  
DOROST Sebastian Ghariani Jakub Dalihod Jan Eibich Kryštof Bárta
MLADŠÍ Jakub Dalihod David Tolárek    
NEJMALDŠÍ       Klára Kuchtová
DÍVKY   Klára Kuchtová    
ČTYŘHRA

ČTYŘHRA

MLADŠÍ

MLADŠÍ

NEJMLADŠÍ

NEJMLADŠÍ

DOROST

DOROST

 
 
 
Sportovní den základní školy v Roztokách
Dne 23 a 24 června se konal v areálu sokola sportovní den základní školy v Roztokách, které se zůčastnilo cca 700 dětí. Z toho se zůčastnilo turnaje ve stolním tenisu 60 dětí.
Výše jsou fotografie s vítězi.
 
6 třída

6 třída

9 třída

9 třída

7 třída

7 třída


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one