bg07a.png

Přihlášky do TJ Sokol

Stejně tak, jako i ostatní jednoty spadající pod Českou obec sokolskou, tak i my přecházíme z listinné verze přihlášek na nový elektronický systém od 1.4.2022.

Je zapotřebí, aby každý uchazeč o členství v  tělocvičné jednotě vyplnil elektronickou přihlášku, kterou naleznete zde: https://www.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska/

Jak se tedy na své cvičení přihlásím?

Nejprve navštivte cvičební lekci nebo trénink, na kterou chodíte nebo byste rádi chodili. Pokud kapacita dovolí a trenér/trenérka schválí žádost,  vyplňte  elektronickou přihlášku na této webové stránce https://www.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska/. Trenér vás bude informovat o zaplacení ročního členského příspěvku. Vaší žádost o členství musí dle stanov schválit Výbor TJ.

Jak vyplnit elektronickou přihlášku?

Osobní údaje: Vyplňte osobní údaje přihlašovaného člena. Fotografie je dobrovolná, není nutné ji vkládat.
Adresa a kontakt: Vyplňte adresu přihlašovaného člena a kontakt. V případě přihlašování dítěte uveďte kontakt na jednoho z rodičů.
Členské zařízení: Pro přihlášení do naší tělocvičené jednoty zvolte následující:
Kraj: Středočeský kraj
Župa: Jungmannova
Tělocvičná jednota: TJ Sokol Roztoky u Prahy
Přihlášení do oddílu: Zvolte oddíl, ve kterém jste již uhradili členský příspěvek (i když navštěvujete více oddílů, uveďte jen ten hlavní, ve kterém jste zaplatili příspěvek) a potvrďte oddíl kliknutím na tlačítko „+“ vpravo

Na závěr nezapomeňte přihlášku potvrdit.

V případě jakýchkoliv dotazů, problémů s registrací či nejasností nás kontaktuje na email tjsokolroztoky@seznam.cz

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one